Moderné dámske rifle

Pri výbere toho správneho outfitu vždy samozrejme záleží na udalosti, na ktorú sa chystáme. No podceňovať by sme nemali ani každodenný, bežný outfit. Aj čas strávený v práci či pri nakupovaní by sme mali vyzerať štýlovo a moderne. Výber každodenného outfitu má však jednu veľkú výhodu. Môže byť pohodlný a komfortný. Množstvo žien stále viac preferuje namiesto ženskej sukne, džínsy. A nie je na tom nič zlé. Klasické modré džínsy vždy boli, sú a aj budú súčasťou každého ženského šatníka. Výhodou bežných riflí je, že ich dokážete skutočne ľahko skombinovať takmer s čímkoľvek. Či už si zvolíte jednoduché tielko alebo výrazný top, správnym výberom džínsov so môžete stať neprehliadnuteľná. Pred pár rokmi ste našli v obchode len pár strihov či farieb, dnes máte na výber množstvo rôznych prevedení. Aké strihy sú v dnešnej dobe moderné?

moderné džínsy

SLIM

Strih džínsov slim je úzky s rovným strihom pri členkoch. Obľúbený najmä pre plnšie postavy, ktoré chcú opticky ubrať zo svojich stehien.

SKINNY

Skinny strih je jedným z najobľúbenejších strihov dnešnej módy. Ide o úzky strih na stehnách ako aj pri členkoch. Obľúbený najmä pre štíhle postavy, ale báť by sa ho nemali ani plnšie postavy. Pokiaľ hľadáte skutočne obtiahnuté rifle, podobné legínam, ktoré zvýraznia vaše prednosti, siahnite po strihu super skinny.

dámske rifle

PUSH UP

Pokiaľ túžite po obtiahnutom strihu, ale nemáte na to dostatočné proporcie, môžu vám pomôcť push up džínsy. Pridajú vám objem na tých správnych miestach a vy tak dokážete opticky zväčšiť svoje pozadie.

Navštívte stránku bigstarjeans.sk a pozrite si aktuálnu ponuku tradičných, ale moderných womens jeans, ktorými určite zaujmete svoje okolie. Ak sa chcete obliekať pekne, ale sukne a šaty nie sú to práve pre vás, vyberte si svoje kúsok z bohatej ponuky na bigstarjeans.sk a zažiarte v moderných obľúbených outfitoch.

Podobné príspevky