Využitie bublinkových obálok

Viete, na čo slúži bublinková obálka? Čo to vlastne je? Aké sú jej výhody? Možno vám napoviem a poradím. Bublinková obálka https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk je veľmi populárna. Vyrába sa z dvoch vrstiev. Z vnútornej strany je obálka pokrytá bublinkovou fóliou, ktorá tlmí nárazy a ochraňuje tovar pred jeho poškodením alebo zničením ešte pred doručením. Z vonkajšej strany je pokrytá kvalitným papierom, aby sa obálka neroztrhla. Na trhu sa predávajú bublinkové obálky rôznych tvarov a rozmerov. Na výber máte rôzne formáty bublinkových obálok, od malej veľkosti až po tie veľké formáty.

obálky

Medzi výhody bublinkových obálok patrí určite jednoduchosť a lacnosť. Naozaj je veľmi jednoduché zabaliť tovar do bublinkovej obálky. Keď daný tovar posielate, nechcete predsa, aby sa pri doručovaní poškodil, pre to by som odporučila zabaliť váš tovar do bublinkovej obálky. Tieto obálky sú naozaj aj veľmi lacné. Stoja len pár eur, čiže aj váš odosielaný tovar sa tým nepredraží. Navyše budete mať istotu, že váš tovar dorazí v poriadku. Bublinkové obálky sú výhodné v tom, že nepotrebujete žiadne iné pomôcky na balenie vášho tovaru. Obálku jednoducho zalepíte pomocou lepiaceho štítku, ktorý už sa nachádza priamo na bublinkovej obálke. Nie je nutné ani potrebné použitie lepiacej pásky, nožničiek alebo špagátu.

balenie do obálky

Bublinkové obálky navyše pôsobia aj veľmi pekne a esteticky. Väčšinou sú vyrobené v bielej farbe, no v mnohých prípadoch si dokonca môžete vonkajší obal bublinkovej obálky prispôsobiť presne podľa vašich predstáv. Na obálky je možnosť nalepiť rôzne nálepky, čím vaša obálka bude jedinečná. Obálky sú veľmi tenké, takže aj pri doručovaní sa zmestia kľudne aj do poštovej schránky. Ich doručovanie je veľmi jednoduché. Nepotrebujete žiadne kartónové krabice, či iný obalový materiál, navyše nepotrebujete ani lepiacu pásku alebo nožnice. Všetko, čo potrebujete, je len bublinková obálka správnej a vhodnej veľkosti.

Podobné príspevky