Úsporné LED žiarovky E27

V dnešnom svete moderných technológií v oblasti LED svietidiel je spomedzi LED žiaroviek hádam najviac žiadaná a najpoužívanejšia LED žiarovka E27. Jedná sa o najpoužívanejší typ LED žiarovky so závitom, ktorá sa vyznačuje vysokou energetickou úspornosťou a dlhotrvajúcou životnosťou a ekologickosťou. Tieto žiarovky Vám ponúkame vo viacerých výkonoch a variantoch čo sa týka uhla svietenia a taktiež farebnej kombinácie. LED žiarovky je možné zakúpiť v troch základných farebných variantoch a teda: – teplá biela – 2700-3000k

– studená biela 6000-6500k

– neutrálna biela – 4000-4300k

Žiarovky je možné zakúpiť s príkonom od 4W hore, čo uspokojí nejedného náročného zákazníka. Čo do životnosti týchto LED žiaroviek, pomerne dlhá až 25 000 prevádzkových hodín by mala taktiež uspokojiť väčšinu zákazníkov.

LED žiarovky

Samozrejmosťou sú aj LED žiarovky E27 vo farebnej variante a teda biela,červená,modrá a zelená. Ich životnosť je pomerne dostatočne dlhá, pretože prevádzkový čas tejto životnosti je 20 000 hodín. Tieto LED žiarovky dostatočne plne nahrádzajú svoje predchodkyne čo sa týka tvaru. Ich banky sú umiestnené podobne ako pri starých typoch žiaroviek hneď na závitom a samozrejmosťou je, že máme LED žiarovky pre náročných nostalgikov, kde celkový vzhľad žiarovky je takmer totožný s ich už spomínanými predchodkyňami.

stará žiarovka

Takže nie je sa čoho obávať, tieto žiarovky Vám poskytnú dostatok potrebného svetla bez nejakého preblikávania a taktiež bez prerušovania svietenia alebo taktiež bez jemného svietenia aj po ich vypnutí ako to bývalo pri ich starých typoch. Taktiež všetky tieto žiarovky disponujú päticou, čo znamená že sú vybavené závitom, kde už vy si len potrebujete vybrať správny rozmer závitu, aký potrebujete. Usporte s úspornými LED žiarovkami E27.Vaša spokojnosť ako spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá a preto nás neváhajte kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Veľmi radi Vám ich zodpovieme a pomôžeme Vám s výberom tých správnych žiaroviek pre Vás.

Podobné príspevky