Škorica, punč, citrusy, rum, klinčeky ovocná zmes

Ako vieme máme tu štvrtok už len nejaké dva týždne do Vianoc mali by sme si zútulniť byť aby sme sa cítili lepšie aby sme sa cítili čo najlepšie a teraz sa inšpirovať sa dá Vianocami či už zvolíme žlté, strieborné, červene doplnky no teraz je na výber od výmyslu sveta čo len chceme. Taký onaký snehuliak alebo trpaslík farebné koníky ,mašle a iné aj vonku si môžete ozdobiť čím chcete farebne. Dnes na trhu sú aj voňavé ozdoby napustené rôznou jablko . škorica a podobne môžeme sa rozmaznávať do sýta na Vianoce je povolené mať gýč všade prečačkané či viac tým lepšie. My máme ešte aj na chladničke veľa magnetiek hovorí sa že je niečo nové treba dokúpiť a vyhrať sa máme kopu možností už v dnešnej dobe obchody aj ESCHOP sa predbehujú kto bude prvý aký tovar ponúkne či už Vianočné ozdoby či oblečenie, sladkosti a iné pastva pre dušu aj oči niekedy človeku až husia koža naskočí a oči sa vám rozsvietia ako malým deťom usmievate sa ako slniečko a neviete čo od radosti kúpiť najradšej všetko čo oči vidia.

stromček pred domov

Je veľmi presýtený svet už od septembra začínajú lákať dobre že nie sú v obchodoch Vianočné veci ale už reklama TZV. ide v TV choré opičíme sa po Amerike divadlo. Zazvonil zvonec a rozprávky je koniec jaj ako sa teším ako malá na klasiku rozprávky Vianočné retro PERINBABA, Tri oriešky pre POPOLKU, Mrázik a podobne urobím si punč alkoholický urobíme štedrú večeru rybie FILE vysmažíme, zemiakový šalát domáci a šošovicovú na kyslo mňam pred večerou sa najprv pomodlím pri Vianočnom stromčeku potom večera dám symbolicky aj Ježiškovi a po večeri rozbaľujeme darčeky na štedrý deň samozrejme na druhý sviatok Vianoční chodí naša rodina sme ozaj ako malé deti ktoré sú zvedavé a nevedia sa dočkať čo dostanú aj my no sranda musí byť len v dnešnej dobe moc deti nevedia čarovné slovíčko viete ktoré ďakujem alebo krátka verzia DIKY vôbec ich rodičia k tomu nevedú a to je chyba mne vám pripadajú ako teliatko ktoré povie aspoň BUUU. Ja keď som bola mala naši kupovali salónky na stromček a kolekcie ono to bolo zaujímavé aspoň sme sa potom pásli ako kobylky smiech a pozlátky sme nechali na stromčeku .

veselá atmosféra

Moja krstná mama spomínala ich pes raz to bolo cez Vianoce boli u nás na Štefana a psa nechali doma ony kupujú kolekcie kvôli vnúčatám no deti vnúčatá ich boli u nás sú tri čo vám pes urobil zhodil stromček kolekcie požral aj niektoré ozdoby rozbil des ta robota potom no nezávidel im nikto pes to je pohroma a ony nemajú malého psa ale zlatého RETVIER  volá sa MARLY potvora je to keď niekto ku nim príde šteká na každého ale inač nič nespraví druhému veľmi ľúbi deti. Keď sme tam boli v lete štekal ja som ho skúšala trochu prevychovať smiech no pes je pes.

Podobné príspevky