Masáž trochu inak

Stres, nátlak a hektický životný štýl môžu mať výrazný vplyv na naše fyzické a duševné zdravie. Ak ste už vyskúšali všetky možné spôsoby relaxácie a nič vám nepomohlo, je načase objaviť krásu a hlbokú relaxáciu prostredníctvom tantrických masáži. V Bratislave sme pre vás pripravili jedinečné Tantra Spa, ktoré vás prenesie do sveta pokoja a harmónie. Naša tantrické centrum v Bratislave je pripravené vás prijať a poskytnúť vám nezabudnuteľný zážitok tantrických masáží. Naše profesionálne a krásne masérky vás privítajú s úsmevom a s nabitou pozitívnou energiou. V našom priestore vás čaká nielen tantrická masáž, ale aj príjemná atmosféra a relaxačná hudba. Môžeme vám s istotou povedať, že naše Tantra Spa je oázou pokoja.

tantra

Tantrická masáž je jedinečný spôsob relaxácie, ktorý vám pomôže obnoviť harmóniu a energiu vo vašom živote. Sústredíme sa na dotyky, ktoré nevyvolávajú len fyzický, ale aj duševný relaxačný zážitok. V našom tantrickom salóne v Bratislave nájdete miesto, kde môžete zabudnúť na svet vonku a ponoriť sa do hlbokého relaxu. Pre optimálny zážitok a zabezpečenie masáže odporúčame objednať sa aspoň hodinu dopredu. To nám umožní pripraviť sa na vašu návštevu a poskytnúť vám individuálnu starostlivosť. V našom Tantra Spa dbáme na hygienu a bezpečnosť našich klientov. Preto neposkytujeme masáže ľuďom s infekčnými alebo kožnými ochoreniami, a neakceptujeme osoby pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok. Veríme, že hlboký relax je možný iba v triezvom stave. Dôležité je poznamenať, že tantrická masáž nie je sexuálnou službou.

partner

Naša prax je zameraná na harmonizáciu a oddych, nie na sexuálnu spokojnosť. Veríme, že tantrické masáže majú pre našich klientov dlhodobý prínos. Preto sme pripravili špeciálnu ponuku pre stálych klientov. Po tretej návšteve u nás získate doživotnú zľavu na naše tantrické masáže a masáž lingamu. Po online výbere masérky prídete do nášho salónu v Bratislave. Tu vás privíta príjemná atmosféra a vaša masérka, pripravená na vašu relaxáciu. Po krátkom zoznámení a dohode sa prezlečiete do sárongu, čím zabezpečíte hygienu počas masáže. Pred začiatkom masáže vás radi pohostíme čajom alebo kávou, a na vyžiadanie vám môžeme ponúknuť aj víno alebo sekt pri niektorých programoch. S masérkou začnete hlbokú relaxáciu s tantrickými dotykmi na rôznych častiach tela, vrátane tých intímnych. Tantrická masáž vás uvoľní do takej miery, že zabudnete na všetky starosti. Tantrická masáž je zážitok, ktorý nesmiete vynechať. Ďakujeme za váš záujem o naše Tantra Spa v Bratislave. Namaste!

Podobné príspevky