Potešiť deti nie je ťažké, stačí vkusná šiltovka

Vkus a štýl by sme v deťoch mali pestovať od útleho detstva, aby boli schopné nájsť ten svoj smer, ktorým sa v oblasti odievania budú uberať a pomôcť im nájsť sa v niektorom z trendov, lebo orientovať sa v tej širokej ponuke je veľmi zložité. Môžu ešte skúšať a hľadať, aby sa neskôr dokázali zaradiť a definovať svoj vlastný štýl obliekania.

Výrazná kombinácia farieb

Na to, čo si na seba deti oblečú, majú veľký vplyv spolužiaci a kamaráti, s ktorými sa denne stretávajú a ktorí im dávajú príklad vlastným štýlom. Nie vždy však môžu preberať všetko, pretože každé z nich je osobnosť, a práve to je úloha rodičov, zdôrazniť to, poradiť im a nasmerovať deti tak, aby výber štýlu chápali ako svoje vlastné rozhodnutie a neboli tlačení do niečoho, čo sa im nepáči.

Deti v školskom veku sú veľmi hravé a aktívne, preto im vyhovuje hlavne pohodlná športová móda, ktorá je praktická z hľadiska strihov aj materiálov. Takmer všetky majú rady šiltovky, dievčatá aj chlapci by ich najradšej nosili stále. Trenchtown je eshop, kde si z nich môžu vyberať, mame v ponuke kúsky s vyobrazením detských hrdinov z rozprávok, filmov, komiksov, ale aj zvieratká, autá či princezné a podobne. Hravé námety a pekné farebné kombinácie sú zárukou úspechu u detí.

Zvieratá sú vďačným námetom

Jednou zo značkových šiltoviek pre deti je Goorin Bros, s nastaviteľnou veľkosťou vďaka plastovému pásiku, ušitá je z kvalitného materiálu v zložení polyester a bavlna, s pridanou sieťovinou. Šiltovka má ohnutý šilt a spomínaný plastový pásik, ktorým sa zapína a na čelnej strane má vyobrazenú lienku alebo psíka a podobne. V rovnakej kvalite je aj detska šiltovka trenchtown.sk Disney Mickey s červeným Capslab, ktorá poteší všetky deti, milujúce postavičky z animovaných rozprávok. Tieto výrobky by sa nemali prať, ale iba utrieť handričkou.

Blížiace sa Vianoce sú príležitosťou na to, aby ste urobili svojim ratolestiam radosť a podarovali im novú, peknú a trendovú šiltovku, ktorú budú nosiť na hlave neustále.

Podobné príspevky