Pohodlné spanie na pružinovom matraci

Pohodlný spánok potrebuje každý z nás. Často siahame po pilulkách na spanie, no v prvom rade by sme mali zvážiť výmenu matraca. Matrac prispieva k pohodlnému spánku a jeho výber by mal byť ušitý ako pre vás na mieru. Odborníci vám poradia, kedy si radšej vybrať matrac tvrdý a kedy mäkký. Rovnako aj voľba druhu matraca a jeho materiálov ovplyvňuje pohodlnosť spánku. Telo potrebuje pevný podklad v mnohých prípadoch a oporu pre chrbticu a v mnohých zase potrebuje trochu mäkkosti, aby sa mohli uvoľniť kĺby. Jednoducho každý sme iný a tak treba vybrať matrac, ktorý nám sadne a budeme sa vedieť perfektne uvoľniť a užívať si zaslúžený odpočinok a hlboký spánok.

matrac

Pružinové matrace sú zložené z rôznych materiálov a hlavnú časť tvoria pružiny, ktoré sú väčšinou obalené textilom. Pružiny zabezpečujú ortopedický efekt. Výhodou je skvelá pružnosť takéhoto matraca a jeho schopnoť prispôsobiť sa aj podľa váhy telo a podobne. Ak hľadáte kvalitu, siahnite po pružinové matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace/pruzinove-matrace. Za kvalitu sa väčšinou aj viacej pripláca, avšak tu vás prekvapia výhodné a férové ceny. Pružinové matrace majú rôzne modely a každý sa trochu líši od toho ďalšieho.

posteľ

Môžete si prezerať modely, ich materiály, tvrdosť, voliť poťah matraca a veľkosť matraca. Pružinové matrace môžete v zásade pokladať aj na pevné rošty, čo je výhodou, keď už pevné rošty máte a nechcete si kupovať iné alebo sa nedajú vymeniť, jednoducho v takýchto prípadoch sa viacej hodí pružinový matrac. Pružinové matrace SEGUM majú dlhú životnosť, pretože majú pružiny oddelené a chránené od ostatnej časti platňou s kokosového vlákna. Pokiaľ potrebujete viacej informácií alebo vidieť konkrétne modely pružinových matracov, či iné druhy matracov, naživo alebo na webovej stránke navštívte SEGUM a vyberajte svoj matrac na mieru.

Podobné príspevky