Pohodlné nosenie a moderný materiál

V tomto roku sa predpokladalo, že budú in všetky trblietavú a ligotavé, jagavé veci a efekty. Tak sa aj stalo. Flitre v móde i v líčení sa naozaj do oblečenia i líčenia dostali. Ligot a lesk mal odrážať dobu a zvýrazniť čo sa dá. Po dvoch rokoch pandémie sa opäť chodí bez rúšok a vidíme celé svoje tváre. Znova môžeme nosiť rúže a používať make-up. Je to naozaj skvelý pocit. Lesk a trblietavosť sa dostávajú aj do módy a do oblečenia. Materiály ako lesklá koža alebo eko koža sú veľmi moderné ešte stále.

legíny

Preto napríklad kozene leginy môžete pokojne stále nosiť. Vyzerajú dobre a lesklý materiál vám dodtatočné zvýrazní outfit. I keď sa jedná len o eko kožu aj tá má svoje miesto v móde a súcitnej móde. Kožené legíny krásne zladíte do elegantných outfitov. Nádych rebelstva a motorkárskeho look sa tam trochu dostáva tie a oživuje celý dojem. Či už ich chcete nosiť s lodičkami alebo inými mohutnejšími topánkami zlaďte všetko tak, aby vaše krásne legíny vynikli. Doprajte im hrať prím vo vašom peknom outfite.

koža

Legíny sú veľmi obľúbeným kúskom oblečenia a nosia sa veľmi radi. Sú totiž pohodlné rovnako ako pekné. Celkový strih a materiál urobia svoje a tak sa napríklad legíny s vysokým pásom budú na vás krásne vynímať. Vysoký pás veľmi lichotí postave najmä u dám, ktoré majú v páse a okolo neho trochu širšie proporcie, alebo inak povedané chcú si pekne zoštíhliť pás a brucho. Tento strih je ideálny práve v takomto prípade a pekne brucho skryje a zúži celkový dojem. Môžete ho dokombinovať s niečím čo zasuniete do legín alebo napríklad s bielou blúzkou a kabátom. Lodičky sa tam hodia tiež perfektne e elegantný a štýlový outfit je zase raz na svete. Kožené legíny alebo aj iné materiály a strihy nájdete v e-shope Allsort.sk. Je tam pre vás pripravených viacej modelov, ktoré si iste obľúbite. Kvalitné materiály i strihy zaručujú aj kvalitu daných kúskov ich pohodlnosť a životnosť.

Podobné príspevky