Nemusíte sa hanbiť, erotika patrí k životu

Poloha ležmo na masážnom stole a pekná šikovná masérka pri masírovaní celého tela musí potešiť každého, kto si vyberie tantrickú masáž v niektorom zo salónov v Bratislave. Typ masáže a ruky, ktoré ju vykonajú, si vyberá každý zákazník sám už v čase vypisovania online objednávky. Šancu môžete dať blondínam aj tmavovláskam, mladým dievčatám alebo zrelým ženám.

Pomôcky sú nevynutné

Profesionálny prístup a diskrétnosť sú hlavné záruky toho, že vaša návšteva tantrickej masáže zostane iba vo vašej mysli. Prežitie vzrušujúcich dotykov rúk masérky na vašom tele bude mať vplyv na to, že ešte nejaký čas po odchode zo salóna vás bude hriať tantrická masáž Bratislavatantra.sk príjemný pocit z uvoľnenia celého tela aj vypnutia mysle, zostane vo vás aj záchvev vzrušenia a slasti z tohto exotického rituálu.

Šálkou kávy alebo čaju sa celý rituál začne, potom príde na rad sprcha a oblečenie sárongu, až po týchto krokoch je možné začať samotný rituál tantra masáže. V závislosti od typu sa pripravte na dávku vzrušenia, rozkoše a horúcich dotykov, a tie spôsobí napríklad masáž lingamu. Počas nej sa môže stať, že bez problémov dosiahnete vyvrcholenie, no nemusíte sa znepokojovať, ide o normálnu a prirodzenú reakciu na stimuláciu intímnych častí tela, ktoré sú veľmi senzibilné.

Prsty sú pri masáži najdôležitejšie

Ak niekto tvrdí, že nemá rád maznanie, dotyky či sexuálne hry, klame, pretože tento pocit, ktorý pri erotických chvíľach prežívame, sa nedá ničím nahradiť. Možno si len nechce pripustiť, že túži zažiť niečo neskutočne vzrušujúce, nové a obohacujúce jeho sexuálny život, ale práve nato existujú erotické a masážne salóny, aby sme si mali kde tieto svoje tajné sny splniť. Rituál je veľmi príjemný, v miestnosti znie hudba a exotické vône sa postarajú o tú správnu atmosféru. Zo salóna môžete odísť až keď si trocha oddýchnete a všetko prežité „predýchate“, dáte si ešte sprchu, potom dostanete malú pozornosť ako istú formu poďakovania za návštevu a s pozdravom „namaste“ vás odprevadia zo salóna.

Podobné príspevky