LED svietidlá

V súčasnej energetickej kríze sa bez správneho a šetrného osvietenia nepohnete, zvlášť ak hovoríme o domácnosti a firme. Napájacie prudové zdroje pre LED sú určené na to, aby sa do nich zapojili LED pásiky a aj iné typy osvetlenia. U nás je možnosť zakúpenia zdrojov 12V a 24V, ktoré sa dajú pohodlne zapojiť nielen do zásuvky, ale aj priame zapojenie do siete v interiéroch a exteriéroch. Naša spoločnosť LED produkt sa orientuje na predaj rôznych typov osvetlenia, ktoré možno rozdeliť do niekoľkých kategórií :

svietidlo

LED zrkadlá

LED žiarovky

LED pásy so zárukou 5 rokov

LED pásy s pruhovým driverom

LED pásy vysokosvietivé

LED pásiky 5 m

LED pásiky metráž

kompletné sady

LED ovládače

LED napájacie zdroje

LED lišty a profily

spojky, konektory, vodiče

LED panely

LED reflektory

stropné svietidlá

LED moduly

LED pouličné svietidlá

LED priemyselné svietidlá

vodeodolné stropné LED svietidlá

LED osvetlenie DUAL-WHITE

LED moduly do stropných svietidiel

podhľadové svietidlá – rámiky

pohybové senzory

Predajom a distribúciou týchto produktov sa zaoberáme viac ako 10 rokov a vybudovali sme si stabilné postavenie na slovenskom trhu. Usilujeme sa neustále zlepšovať a inovovať produkty a rozširovať sortiment, pričom chceme zachovať a udržiavať najvyššiu kvalitu.

Najpredávanejšie spomedzi noviniek sú produkty:

PROFI LED pásik 128LED/m SMD 2835 neutrálna biela IP20 24V – vysokosvietivý – 5,20 eur

PROFI LED pásik 80LED/m SMD 2835 studená biela IP20 24V – vysokosvietivý – 4,20 eur

svietidlo

V našej ponuke si môžete nastaviť kritériá podľa najlacnejších, najdrahších a najpredávanejších modelov, zaradili sme aj produkty, ktoré špeciálne odporúčame a pre väčší prehľad zoradili abecedne. S našimi produktmi budete spokojní – na názore zákazníkov nám záleží a pozitívne referencie od nich a odberateľov svedčia o svedomitom prístupe, výbornom sortimente a tovare, veľkom výbere na sklade, dobrej komunikácii so zákazníkom a aj prijateľnej cene. V neposlednom rade nám záleží na rýchlom dodaní tovaru. Ocenenie sme získali aj v rámci súťaže SHOP ROKU 2018 (cena kvality – osvetlenie – víťaz) a SHOP ROKU 2020 (cena kvality – osvetlenie – finalista).

Podobné príspevky