Ak sa necítiš dobre, otestuj sa antigénovým testom

Dva roky pandémie nám dali zabrať a ešte stále sa ochorenie COVID-19 z času na čas ukáže a rozšíri. Nakoľko priebeh i dozvuky tohto ochorenia nemusia byť vždy príjemné a môžu byť priam komplikované, je dobré sa chrániť a predchádzať nákaze a jej šíreniu ešte aj dnes. Okrem nosenia rúška, respirátora a podobných zásad, jednou z výborných metód, ako prispieť k tomu, aby človek čím skôr nákazu odhalil a tým aj zabránil jej šíreniu patričnými opatreniami, ktoré už veľmi dobre poznáme a máme zaužívané, je otestovať sa rýchlym antigénovým testom.

testovanie na covid

Pokiaľ sa necítime dobre, alebo sa nám zdá, že „niečo na nás lezie“, je ešte aj dnes dobré použiť antigénové testy, ktoré sú schopné na určité percento nákazu odhaliť a zachytiť. Rýchlotesty CovidExpert sú kvalitné, s ľahkou aplikáciou, spoľahlivé a certifikované. Dajú sa zakúpiť v malých i väčších baleniach, podľa potreby. Výsledok sa po testovaní zobrazí do 15 -20 minút, ako sme na to boli pri antigénovom testovaní zvyknutí. Detegovať by mali i mutáciu Omikron. Ich aplikácia je jednoduchá, rovnako ako vyhodnotenie výsledkov.

covid samotest

Antigenové testy CovidExpert sú v jednotlivých baleniach i v baleniach po 25, 100 alebo i 1000 kusoch. Odbery primárne z nosa a prednej časti nosa, no k dispozícii sú aj antigénové testy zo slín, pre ľudí, čo nechcú alebo nemôžu vykonávať odbery z nosa. Niektoré antigénové testy obsahujú koloidné zlato a nájdete tu aj obľúbené samotesty pre tých, ktorí si radšej robia testy doma, alebo sa necítia dobre a nemôžu ísť na test von.

I keď budeme všetci iste veriť, že sa už pandémia znova nerozbehne, COVID-19 sa ešte stále môže pohybovať medzi nami, zvlášť teraz v chladnejšom počasí a jesennom a zimnom období. Testy teda určite budú i naďalej pomáhať nákazu covidom odhaľovať. Včasné odhalenie pomôže vášmu telu i vašim priateľom.

Podobné príspevky