Aby ste vydržali dlhšie a dlhšie

Predčasná ejakulácia, to nie je sranda, nič príjemné a neraz naozaj veľký problém. asi štyri roky som mal problém s touto vecou a môžem vám zodpovedne povedať, že vám vie pokaziť každý jeden sexuálny styk a ak máte stálu partnerku, tak pokojne aj vzťah. Moja partnerka vždy patrila k tým tolerantným a trpezlivým, problémom však bolo to, že keď náš sex za každým razom skončil desať minút po jeho začatí, nervózny, podráždený a poradne nasratý som bol ja. Vadilo mi to, neraz sme sa aj pohádali, no nie kvôli mojej milovanej, ale kvôli tomu, že som bol podráždený ja. Hovorím vám, predčasná ejakulácia nie je dobrá vec, preto sa jej snažte čím skôr zbaviť. Chcete vedieť, ako to urobiť? Tieto veci pomohli mne.

Polonahí muž a žena sa bozkávajú na matraci položenom na zemi

  1. Masáž penisu – lingamu

Oba názvy pomenúvajú to isté, teda masírovane vášho pohlavného údu. Môžete chodiť do salónov, no ak máte partnerku, tak to asi nebude možné. Áno, ja viem, nie je to žiadna nevera, bla, bla, bla. Neviem, mne by sa teda nepáčilo, keby nejaký cudzí chlap moju ženskú masíroval… všade. Takže, môžete si ju užiť aj doma. skutočne, masáž lingamu napomáha pri problémoch s predčasnou ejakuláciou https://bratislavatantra.sk/masaz-lingamu-napomaha-pri-problemoch-s-predcasnou-ejakulaciou/. Aj ja som bol prekvapený, ako veľmi mi to pomohlo a hlavne po ako krátkej dobe. S partnerkou sme masáže vykonávali každý tretí deň (cca) a asi za tri mesiace bol náš sexuálny život na omnoho lepšej úrovni.

Muž s hnedou taškou a knihou v ruke

  1. Meditačné techniky

Nebojte, nejde o žiadne duchovné veci. Slová „meditačné techniky“ som použil preto, lebo sa vám pod nimi budú na internete ľahšie hľadať konkrétne techniky. Nápomocné sú napríklad dychové cvičenie. Možno sa vám táto technika bude so začiatku zdať zvláštna, no verte, nie je to až taká blbosť.

  1. Posilnenie panvového dna

Zamerajte sa na cvičenia, ktoré spevňujú oblasť zadku a celej panvy. Skutočne to pomôže, no až po dlhšom čase. V mojom prípade to bol asi polrok.